Yem Makineleri Yük Hücresi

Sass

LPY-487 Yem Makineleri Yük Hücresi

Sass

LP42 Yem Karma Makinesi Yük Hücresi

Sass

LP7342 Yem Karma Makinesi Yük Hücresi

Sass

LP635 Yem Makinesi Yük Hücresi

Sass

LP63-465 Yem Karma Makinesi Yük Hücresi

Sass

LP5435 Yem Karma Makinesi Yük Hücresi

Yük Hücreleri – Yem Makineleri Yük Hücresi

Yem makineleri yük hücresi; yem karma makineleri, hayvan baskülleri ve mobil tartım sistemlerinde kullanılabilen modellere sahip bir yük hücresidir. Hem yatay hem de dikey yem karma makineleri ile uyumludur. Yüksek hassasiyete sahip, kolay monte edilebilen kullanışlı ürünlerdir.

Ürünlerimizin gövdelerini geçirdiğimiz ısıl işlemden sonra kumlama yöntemiyle temizliyor ve nikel ile kaplıyoruz. Bu sayede aşınmaya ve paslanmaya karşı daha dayanıklı hâle gelen ürünlerimiz uzun yıllar boyunca çalışmaya devam edebiliyor.

IP68 ve IP67 koruma sınıflarında üretilen modellerimiz suya ve toza karşı dayanıklıdır. IP68 koruma sınıfına sahip modellerimizin elektronik devreleri oring ile kapatılmakta ve çevresi tamamen plastik ile sarılmaktadır. IP67 koruma sınıfındaki ürünlerimizin elektronik devrelerinin yer aldığı muhafazalar kaynakla kapatılmaktadır. Yem makineleri yük hücresi ürünlerimizi JB-HRC model toplama kutuları ile kullanmanız durumunda kablo ucunda yer alan IP68 koruma sınıfındaki tüm bağlantı elemanlarının hazır olarak gelmesi sayesinde kolayca monte edilebilmektedir.

Yem makineleri yük hücreleri kendi ürettiğimiz standart kablolar ve özel ortam şartları için üretilen daha dayanıklı alternatiflerle kullanılabilmektedir. Exproof kablolarımız yanmaz özellikli silikonla kaplanmaktadır ve kısa süreliğine 220°C’ye yükselen 180°C sıcaklığa kadar dayanabilmektedir. Zırhlı kablolarımızın dış yüzeyi çelik örgü ile sarılarak güçlendirilmektedir. Bunlara ek olarak mobil tartım sistemlerinizin ve diğer tartım uygulamalarınızın kablosuz veri alıcıları sayesinde kablosuz olarak kurulması mümkündür.

Hayvan basküllerimiz, mobil tartım uygulamalarımız ve yem makineleri yük hücresi modellerimiz hakkında görüşmek, güncel fiyat bilgilerini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ihtiyaçlarınızı memnuniyetle analiz edecek ve size en uygun çözümleri sunacaktır.