S Tipi Yük Hücresi

Sass

STW Çekme Tip Yük Hücresi

Sass

STKA S Tipi Yük Hücresi

Sass

STK S Tipi Yük Hücresi

Sass

ST S Tipi Yük Hücresi

Yük Hücreleri – S Tipi Yük Hücresi

S tipi yük hücresi, basma ve çekme kuvvetlerinin ölçülmesinde kullanılan bir yük hücresidir. Adından anlaşılabileceği üzere s biçimindedir. Yük hücresinin orta kısmında yay elemanı bulunmaktadır. Hassas ölçüm yapabilir, kompakt tasarımlara sahiptir ve geniş kapasite seçenekleriyle üretilmektedir.

Yalnızca çekme yönünde kuvvetleri algılayan modellerimiz ve hem çekme hem de basma yönlerindeki kuvvetleri ölçebilen modellerimiz arasından ihtiyacınız olan yük hücresini kolaylıkla bulabileceksiniz.

Alüminyum, nikel kaplama alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik gövdeli modellerimiz zorlu şartlar altında bile yüksek performans sergilemeye devam etmektedir. Ürünlerimizdeki hata payı son derece düşüktür, yüksek hassasiyetle doğru ölçüm yapmaları için özel olarak tasarlanmıştır.

S tipi yük hücrelerimizin kurulumu son derece kolaydır. Alt ve üst kısımlarında yer alan vida delikleriyle monte edilebilen modellerimiz mevcuttur.

Şu sektör ve uygulamalar s tipi yük hücreleri kullanımına örnek oluşturmaktadır:

  • Gerinim, çekme ve kuvvet testleri
  • Paketleme ve dolum makineleri
  • Mekanik baskül dönüşümleri
  • Vinç kantarları
  • İnşaat sektörü
  • Madencilik
  • Nakliye ve lojistik
  • Liman ve tersaneler

Yük hücrelerimizde kendi ürettiğimiz kabloları kullanmaktayız. Standart kablo seçeneğimiz ve bu seçeneğin yetmediği, özel önlemlerin gerektiği durumlar için zırhlı ve silikonlu modellerimiz ile ekstra koruma sunmaktayız. Zırhlı kablolarımızın dış yüzeyinde çelik örgü bulunmaktadır. Dış yüzeyi silikonla kaplı kablolarımızsa 180°C sıcaklığa ve kısa süreli 220°C sıcaklığa dayanabilmektedir.

Mühendislerimiz uzun sektör tecrübeleri ve modern mühendislik bilgileriyle tartım uygulamalarındaki ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmak için sizleri bekliyor. S tipi yük hücreleri, kuvvet testleri ve diğer tartım uygulamalarınız hakkında görüşmek, güncel fiyat bilgilerini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.