Montaj Kitleri

Sass

WTL Montaj Kitleri

Sass

ST S Tipi Montaj Kitleri

Sass

SCX Montaj Kitleri

Sass

SB Montaj Kitleri

Sass

FSB Montaj Kitleri

Sass

SBST Montaj Kitleri

Sass

WBB Montaj Kitleri

Sass

SBT Tank Montaj Kitleri

Sass

FS Montaj Kitleri

Sass

DSB Montaj Kitleri

Yük Hücreleri – Montaj Kitleri

Montaj kitleri, yük hücrelerinin ölçüm yapabilecekleri alanlara ve mekanizmalara bağlanmaları için kullanılmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesiyle farklı tipteki yük hücreleriyle uyumlu ve farklı kullanım amaçlarının gerekliliklerine uygun montaj kitleri üretmekteyiz.

Yük hücrelerinin doğru ve güvenli şekilde çalışmaları için yüksek kalite standartlarında üretilmiş doğru montaj kitlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayede ölçümlerinizin doğruluğundan emin olabilir, olası kaza risklerini ortadan kaldırarak kendiniz ve çalışanlarınız için güvenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Ürettiğimiz montaj kitleri tartım uygulamalarındaki mühendislik tecrübemizden ve sektör geçmişimizden güç almakta, her detay göz önünde tutularak üretilmektedir. İtme, çekme, baskı veya kaldırma kuvvetleri fark etmeksizin dayanıklı ürünleri kullanıcılarla buluştururuz.

Yük hücresi montaj kitleri birlikte kullanılacağı yük hücrelerinin tipine ve nerede kullanılacaklarına bağlı olarak çeşitli özelliklere sahiptir. Bilyeli iç tasarımı sayesinde zemine tam olarak basan modellerimiz ölçümlerin doğruluğunu garanti altına almaktadır. Tank ve silolar için devrilmeye karşı korumalı modellerimiz güvenliği bir üst kademeye taşımaktadır. Titreşimden kaynaklanacak olumsuz etkilerin ortadan kaldırılması ve ölçümlerin doğru yapılabilmesi için kuvvetin uygulanacağı konuma kauçuk alanların uygulandığı kitlerimiz mevcuttur.

Montaj kitlerimizin nikel kaplı alaşımlı çelikten ve paslanmaz çelikten üretilmesi mümkündür. Bu sayede tartım uygulamalarınızın uzun süre ilk günkü performansıyla gerçekleşmesi sağlanır.

Yüksek dayanıklılığa sahip kitlerimizin montajı son derece kolaydır. Tır kantarlarından araç üstü sistemlere, tank ve silolardan çekme ve koparma test sistemlerine birçok alandaki farklı tip yük hücresiyle uyumludur.

Yük hücreleriniz ve uyumlu montaj kitleri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa veya güncel montaj kiti fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tartım uygulamalarınızı analiz etmek ve doğru çözümleri size sunmaktan memnuniyet duyarız.