Lama Tipi Yük Hücresi

Yük Hücreleri – Lama Tipi Yük Hücresi

Lama tipi yük hücresi, bir kuvvete maruz kaldığında hafifçe bükülen yapılarıyla ölçüm yapan yük hücreleridir. İnce tasarımlara sahip olmalarına rağmen mükemmel dayanıklılığa sahiptir. Bu tipteki yük hücrelerinin avantajı, küçük yapıları sayesinde dar ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmesidir.

Lama tipi yük hücrelerinin en yoğun kullanıldığı uygulamalar şunlardır:

  • Platformlu basküller
  • Tartılı transpaletler
  • Tank ve silo tartım uygulamaları
  • Bant kantarları
  • Hayvan Kantarları

Lama tipi yük hücresi modellerimizin farklı kapasiteleri bulunmaktadır. Maksimum ağırlık kapasitesi 0,1 ton ile 20 ton arasında değişen ürünlerimiz arasından tercih yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz yüksek hassasiyete sahiptir ve düşük hata payıyla ölçüm yapmaktadır.

Isıl işlemden geçirilerek dayanıklılığı arttırılan nikel kaplanmış alaşımlı çelik ürünlerimiz aşınmaya ve çevresel etkilere meydan okumaktadır. Aşınmaya ve pasa karşı dayanıklı paslanmaz çelik kullanılan ürünlerimizse gıda ve kimya başta olmak üzere özel ihtiyaçları bulunan ve zorlu endüstriyel şartlara sahip pek çok sektördeki tartım uygulamalarında tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz IP68 koruma sınıfında üretilmektedir. Lazer kaynak ile lama tipi yük hücreleri içinde yer alan elektronik devrelerin kapatılması sıvı temasına ve toza karşı ekstra dayanıklılık sağlamaktadır.

Yük hücrelerimiz için birden çok modelde kablo alternatifimiz bulunmaktadır. Standart yapıdaki kablolarımız uzun süreli kullanım vaat etmektedir ancak zorlu endüstriyel şartlar için ek dayanıklılık gereken durumlar için yüksek ısıya dayanıklı silikondan üretilen ve çelik zırhlı kablo modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Lama tip yük hücresi fiyatları ve ürünlerimizin diğer detayları hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz tartım ihtiyaçlarınızı analiz etmek ve size en uygun çözümleri sunmak için her zaman hazırdır.