Kablosuz Göstergeler

Kablosuz göstergeler ile kablo karmaşasından kurtulmanız ve daha pratik çözümlerle tartım uygulamalarınızı kolaylaştırmanız mümkün olmaktadır. 

Endüstriyel tartım ve kuvvet ölçümünde son derece faydalı olan kablosuz göstergeler sağladıkları kolaylık ve pratiklik sayesinde pek çok farklı alanda ve tartım uygulamasında tercih edilmektedir. Bunların öne çıkan bazı örneklerini şöyle listeleyebiliriz:

  • Vinç kantarları
  • Taşıt kantarları
  • Portatif aks kantarları
  • Çekme ve koparma testleri
  • Dinamometreler
  • Platformlu basküller
  • Havaalanı yükleme kontrolleri
  • Kara ve hava aracı imalatı

Tartım indikatörlerimizin ekranları ve indikatörlerimizin bağlanabileceği harici ekranlar farklı boyut ve özellikteki alternatiflerle üretilmektedir. Açık ve kapalı alanlar için tercih edebileceğiniz, rahat kullanım kolaylığı sağlayan ekranlarımız HGD, LED ve arka ışıklı LCD ekranlara sahiptir. Bu sayede gece ve gündüz fark etmeksizin tartım uygulamalarınızı daha rahat sürdürmenize yardımcı olmaktadır.

Kablosuz tartım indikatörü ve kontrolör modellerimiz açık alanlarda 100 metreye kadar kablosuz bağlantıyla çalışabilmektedir. Uzaktan kumandalı modellerimiz sayesinde indikatöre gitmenize bile gerek kalmaz. Çok sayıdaki yük hücre bağlantısını destekleyen kablosuz indikatörlerimiz kolay taşınabilecek ergonomik yapıdadır ve çantalı modellerimiz mevcuttur. Dahili termal yazıcı, ölçüm sonuçlarını kaydetme, lityum batarya ile uzun pil ömrü, ve üst üste toplama gibi onlarca özelliğiyle tartım uygulamalarınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Kablosuz alıcı ve vericilerimiz herhangi bir modeldeki yük hücresini kablosuz olarak kullanma imkânı sunmaktadır. Bilgisayara bağlanabilen modellerimizse yazılımıyla birlikte gelmektedir.

Ürettiğimiz kablosuz göstergeler ve tartım uygulamalarınız hakkında bizimle iletişime geçebilir, en uygun çözümleri bulmak ve günceli fiyatları öğrenmek için ekibimizden destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.