KURUMSAL

ASY Yazılım ve Mühendislik 9 yılı aşkın tecrübesiyle otomasyon sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Firmamız Gaziantep ve çevre illerde otomasyon faaliyetleri, otomasyon ürünleri hakkında teknik destek, PLC ve SCADA yazılımlarıyla makine ve proseslerinize tam otomasyonlu sistemleri getirmeyi amaçlamaktadır.

Ülkemize katma değer sağlayıcı ürünleri geliştirerek, diğer ülkelerden ihraç edilen makine ve makine teçhizatlarını daha aza indirmek için, birlikte hareket ettiğimiz makine üretici firmaların, tam otomasyonlu makinelerinin yazılımlarını en kısa sürede ve en iyi çözümlerle sunma hedefimiz daima birinci önceliğimiz olacaktır.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz. 

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

ASY Yazılım ve Mühendislik , teknoloji için doğru yerdesiniz.

Çalışma Arkadaşlarımız