Yük Hücreleri – Çift Lama Tip

Çift lama tipinde üretilen yük hücrelerimiz, diğer yük hücrelerinden ayrılan özel tasarımlarıyla tır kantarları, araç üstü tartım uygulamaları ile tank ve silo tartımlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Özel montaj kitleri sayesinde farklı kullanım amacına sahip diğer alanlardaki endüstriyel tartım uygulamalarında da çift lama tipindeki yük hücrelerinden faydalanılabilmektedir.

Çift lama tipi yük hücrelerimiz 1 tondan 40 tona kadar farklı kapasitelerde üretilmektedir. Ürettiğimiz yük hücreleri yüksek hassasiyete ve düşük hata payına sahip, yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir. Aşınmaya karşı daha dirençli gelmeleri için alaşımlı çelikten üretilen modellerimizi ısıl işlemle sertleştiriyor, kumlama yöntemiyle temizliyor ve tüm yüzeyini homojen olarak nikelle kaplıyoruz. Lazer ile kaynaklanmış modellerimiz yüksek dayanıklılıkları sayesinde ağır çalışma şartlarında bile uzun süre aynı hassasiyetle görevlerini yerine getirebiliyor.

Özel gereksinimi olan tartım uygulamaları için birçok farklı çözüm sunmaktayız. Kimya ve gıda gibi sektörlerdeki özel ihtiyaçları karşılamak için paslanmaz çelik ürünler ve hermetik sızdırmazlık sağlıyoruz. Geniş tabana sahip yüklerin tartılmasında yaşanabilecek hataların önüne geçmek içinse bilyeli modellerimiz bulunmaktadır.

Yük hücrelerimiz için kablolarımızı özel olarak üretmekteyiz. Dış kısmı poliüretandan üretilen kablolarımıza ek olarak tehlikeli ortamlar için özel olarak yanmaz silikondan üretilen exproof kablolarımız 180°C sıcaklıkta çalışabiliyor ve kısa süreli 220°C’ye çıkan sıcaklıklara dayanabiliyor. Fiziksel olarak kabloları zorlayacak şartlar için kabloların dış kısmı çelik örgüyle sarılıyor.

Bizimle iletişime geçerek tartım uygulamalarınız için en uygun çözümleri öğrenebilir, çift lama tipi yük hücreleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.